ZAMKNIJ

Praliny Łużyckie

Nowa strona internetowa dla "Praliny Łużyckie", które jest jednym z wiodących producentów i eksporterów wyrobów czekoladowych.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
www.praliny.pl

WYZWANIA

Klientowi zależało na krótkim czasie realizacji, aby zakończyć projekt do targów branżowych. Termin realizacji zbiegał się ze Świętami, co stanowiło duże wyzwanie, z uwagi na zaplanowane w firmie urlopy. Odpowiednio zorganizowaliśmy projekt i dostarczyliśmy gotową stronę, zgodną z oczekiwaniami i w założonym terminie.

REZULTATY

W ramach projektu wykonaliśmy nową stronę zawierającą moduł katalogu towarów. Pozwala on na łatwe grupowanie towarów i prezentację asortymentu w formie kategorii i kart szczegółowych. Całość oferty sterowana jest za pomocą dedykowanego modułu do naszego autorskiego Panelu Administratora lightPanel CMS.

Strona zawiera wiele graficznych układów i liczne animacje, które w odróżnieniu od starej strony Klienta, nie wymagają użycia Flasha. Zaprojektowaliśmy również slajdy do Rotatora bannerów, które eksponują kluczowe marki w formie reklam, umieszczonych w nagłówku strony internetowej.

Zaproponowaliśmy Klientowi obsługę od "A do Z". Do dodatkowych zadań należało zorganizowanie agencji tłumaczeń, obróbka zdjęć i treści oraz wprowadzenie ich aż w 5 językach.

POWRÓT
DO LISTY